0212 909 44 03 - info@sahraakademi.com

Hakkımızda

SAHRA AKADEMİ Uzun yıllardır diş hekimlerine yönelik yayıncılık ve eğitim, seminer, kongre, fuar organizasyonu konusunda deneyimli bir grup tarafından kurulmuş sürekli eğitim merkezidir. MİSYONUMUZ Değişen ve globalleşen sektorde sürekli diş hekimliği eğitimi pek çok gelişmiş ülkede birer mesleki zorunluluk haline gelmiş olup ülkemizde de konuyla ilgili hazırlıklar devam etmektedir. Mezuniyet sonrası eğitim, lisans döneminde elde edilen bilgi ve mesleki becerilerin korunması ve yeni bilimsel gelişmeler, tedavi yöntemleri, cihaz ve teknikler konusunda hekimlerin bilgilerinin güncellenmesinde önemli bir araçtır. Sürekli diş hekimliği eğitimi Türkiye'de henüz bir "yasal zorunluluk" olmasa da sektördeki gelişmeler nedeniyle pek çok diş hekimi için "mesleki gereklilik" haline gelmiştir. Pek çok diş hekiminin fakülte yıllarında henüz gündemde olmayan tedavi seçenekleri bugün artık yaygın olarak talep edilir durumdadır. Bu konudaki bilgi ve deneyim açığının giderilmesinde sürekli eğitimin ve bu konuda hizmet veren kurumların önemi büyüktür. VİZYONUMUZ Projelerini diş hekimliğinde mezuniyet sonrası eğitimin gerekliliğine inanarak geliştiren Sahra Akademi, diş hekimlerinin ihtiyaç duyacağı bilimsel bilgileri paylaşmak gayesiyle pek çok yurt içi ve yurt dışı eğitim, seminer, kurs organizasyonu gerçekleştirme hedefiyle yola çıkmıştır. Sektörde pek çok ilke imza atmış Sahra Akademi genç ve dinamik ekibi, başarıyla gerçekleştirdiği işlerin verdiği deneyim ve özgüvenle yine bugüne kadar hiç gerçekleştirilmemiş projeleri hayata geçirme karalılığındadır.
SAHRA AKADEMİ Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sk. Fatih İş Merkezi No:4 Şişli / İstanbul Tel : 0212 909 44 03 Gsm: 0534 974 96 44 E-posta: info@sahraakademi.com Web: www.sahraakademi.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Arayın