0212 909 44 03 - info@sahraakademi.com
Gülüş Tasarımında Porselen Lamina Veneer Eğitimi

Gülüş Tasarımında Porselen Lamina Veneer Eğitimi

Gerçekleştireceğimiz 'Gülüş Tasarımda Porselen Lamina Veneer Eğitimi', günümüzde diş hekimlerinin en sık karşılaştığı hasta taleplerinden biri olan Lamina uygulamalarını tüm detaylarıyla konusunun uzmanı eğitmenlerimizle bu konuda ihtiyacınız olan bilgi ve beceriyi size kazandırmak üzere tasarlandı.

Gülüş Tasarımında Porselen Lamina Veneer Eğitimi

Gerçekleştireceğimiz 'Gülüş Tasarımda Porselen Lamina Veneer Eğitimi', günümüzde diş hekimlerinin en sık karşılaştığı hasta taleplerinden biri olan Lamina uygulamalarını tüm detaylarıyla konusunun uzmanı eğitmenlerimizle bu konuda ihtiyacınız olan bilgi ve beceriyi size kazandırmak üzere tasarlandı. Eğitim toplamda 2 gündür. Eğitimin sonunda katılımcılara 1 adet KATILIM SERTİFİKASI verilecektir. Yasal Not: Bu program Sağlık Bakanlığı onaylı olmayıp, mezuniyet sonrası eğitim programı kapsamında olup sağlık personeli olarak mevcut mesleki yetkilerinize ilave bir yetki kazandırmamaktadır. Sadece deneyimlerinizi Uluslararası olarak kanıtlamanızı sağlamaktadır.

Kurs Programı

1. Gün (Cumartesi) 9.30 – 11.00 Giriş ve Lamina Venerler Hakkında Genel Bilgi Estetik Kriterler ve Başarıyı Etkileyen Faktörler Tedavi Planlaması Hangi Hastalar Lamina Vener Yapımı İçin Uygundur ve Beklentileri Nasıl Karşılanır 11.00 – 11.30 Kahve Molası 11.30 – 12.30 Lamina Veneer Yapımında Kullanılan Materyalleri Tanıma ve Seçimi Diş Hekimi – Teknisyen İletişimi 12.30 – 13.30 Öğle Yemeği 13.30 – 14.30 Baştan Sona Klinik Aşamalar ve Karşılaşılabilecek Problemler ve Çözümleri 14.30 – 15.00 Kahve Molası 15.00 – 18.00 Model Üzerinde Hands-On Diş Preparasyonu Nasıl Yapılır Ölçü Alma Teknikleri ve Gerekli Malzemeler Wax-Up, Mock Up Uygulamaları ile Hasta İletişim ve İknası Katılımcılar için Digital Ölçü Alma Deneyimi 2. Gün (Pazar) 10.00 – 11.00 Dental Fotoğraf Çekimi, Sosyal Medyanın Önemi 11.00 – 11.30 Kahve Molası 11.30 – 12.30 Vakalar Üzerinde Lamina Veneer Uygulamaları Uygulamada Dikkat Edilmesi Gerekenler 12.30 – 13.30 Öğle Yemeği 13.30 – 14.30 Simantasyon Nasıl Yapılır, Hangi Malzemeler Kullanılır? Video Gösterimi Üzerinden Tüm Klinik Aşamaların Baştan Sona Değerlendirilmesi 14.30 – 15.00 Kahve Molası 15.00 – 18.00 Model Üzerinde Uygulamalı Lamina Veneer Simantasyonu Simantasyon Teknikleri ve Püf Noktaları Lamina Simantasyonunda Karşılaşılabilecek Sorunlar ve Çözümleri Katılım Sertifikası Teslimi ve Kapanış EĞİTİM SÜRESİNCE HER KATILIMCI • Model üzerinde preparasyon yapacak, kesim teknikleri uygulayacaktır. • Kesim sonrası ölçü alma teknikleri, doğru ölçü alma nasıl olmalı, teknisyene aktarma • İşlemleri konusunda interaktif uygulamalar yapacaktır. • Teknisyene model ve fotoğraf aktarma bölümünde renk seçimi, fotoğraf desteği, • Teknisyenle iletişim, materyal seçimi konularından bahsedilecektir. • Tam Seramik Laminate Veneer simantasyonunu her katılımcı kendi modellerinde tüm • Gerekli malzemeler eşliğinde gerçekleştirme imkanı bulacak, doğru simantasyon • Tekniklerini kusursuz bir şekilde öğrenecektir. • Simantasyon sonrası dikkat edilmesi gereken konular değerlendirilecek ve tüm aşamalar • Birebir süre kısıtlaması olmadan gerçekleştirilecektir.
Gülüş Tasarımında Porselen Lamina Veneer Eğitimi
Gülüş Tasarımında Porselen Lamina Veneer Eğitimi
Gülüş Tasarımında Porselen Lamina Veneer Eğitimi
SAHRA AKADEMİ Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sk. Fatih İş Merkezi No:4 Şişli / İstanbul Tel : 0212 909 44 03 Gsm: 0534 974 96 44 E-posta: info@sahraakademi.com Web: www.sahraakademi.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Gülüş Tasarımında Porselen Lamina Veneer Eğitimi
Hemen Arayın